Meist

Scandinavian Furniture OÜ on kodumaisel kapitalil põhinev mööbli tootmise ettevõte, mis on tegutsenud aastast 2009 ja pakub tööd 115 inimesele. Oleme tootmisettevõte, kelle eesmärgiks on pakkuda kvaliteetseid tooteid, mille märksõnaks on mugavus. Ettevõte asub Lõuna-Eesti väikeses linnas Tõrvas, mis on üks suurimaid ettevõtteid selles piirkonnas. Ettevõte põhitegevuseks on kõva- ja pehmemööbli valmistamine ja turustamine. Tootevalikusse kuulub söögitoa-, elutoa, lastetoa-, ja magamistoamööbel. 90% toodangust läheb ekspordina Soome, Rootsi, Suurbritanniasse, Saksamaale, Hollandisse ja Šveitsi.

Ettevõte eesmärgiks on pakkuda kvaliteedilist ja kaasaegseimate lahendustega mööbli lahendusi erinevate vajadustega ja majanduslike võimalustega klientidele. Lisaks kvaliteetsete, kaasaegsete lahendustega kaupade tootmisele ja turustamisele, pakume ka professionaalset müügieelset ja –järgset teenindust.

Ettevõtte missiooniks on pakkuda oma klientidele parimat kvaliteedi ja hinna suhet nii toote kui teeninduse osas. Vaid igakülgne koostöö tellijaga tagab, et lõpptulemusega on rahul mõlemad osapooled. Pidev uute toodete arendamine ja kvaliteetsed valmistooted on leidnud kindla koha meie klientide seas.